ПриватБанк запустив новий сервіс для малого бізнесу

ПриватБанк зробив черговий крок назустріч малому бізнесу і підприємцям, запустивши нового бота PrivatPayBot у Telegram.

Суть послуги в тому, що вона дозволяє торгівельним точкам, де не встановлено банківського терміналу, приймати оплату за товари і послуги безготівково. При цьому Приват гарантує безпеку проходження всіх платежів. PrivatPayBot генерує оригінальний QR-код для оплати конкретної покупки.

Щоб скористатися послугою, підприємцю потрібно, по-перше, мати смартфон, по-друге, підключити PrivatPayBot у Telegram з прив'язкою своєї банківської картки або рахунку. Для оплати продавець вказує боту суму оплати за товар, а той формує унікальний QR-код і виводить його на екран смартфону продавця. Покупець при цьому теж повинен мати смартфон, тому що його відповідною дією буде сканування отриманого QR-коду на оплату своїм Privat24. Як запевняє Приват, оплата відбувається миттєво, тож продавець побачить результат у PrivatPayBot фактично відразу.

ПриватБанк запустил новый сервис для малого бизнеса

Плюси нового сервісу полягають у тому, що підприємець, який поки не може дозволити собі встановлення на торговій точці банківського POS-терміналу, не втратить жодного потенційного покупця, який бажає розплатитися не готівковими коштами. Послуга може бути популярною для вуличної торгівлі, продажу у кіосках та МАФах, на ринках і ярмарках. Зрозуміло, що відправка / прийом платежів через PrivatPayBot працює тільки для клієнтів ПриватБанку.

Не соромтеся ділитися з друзями, якщо вам сподобалася наша стаття