Шановні клієнти! Ми надзвичайно цінуємо ваш час, тому намагаємося оперативно відповідати на всі ваші запитання щодо роботи програми автоматизації торгівлі GBS.Market. Однак хочемо повідомити: якщо ви вирішили відмовитись від платної технічної підтримки наших фахівців та навчання, ваш запит, яким терміновим він би не був, вирішуватиметься у порядку найменшого пріоритету.

Порядок запуску GBS.Market

з виїздом технічного фахівця до об'єкта

Перш ніж обговорювати дату та час виїзду нашого технічного фахівця для запуску та налаштування програмного забезпечення GBS.Market, вам необхідно зробити декілька кроків з попередньої підготовки:

 • Під'єднати торговельну точку до інтернету.
 • Придбати повний комплект обладнання, що встановлюватиметься на торговельній точці, та повідомити нам про перелік придбаних моделей під час узгодження виїзду фахівця. Це прискорить процес автоматизації, тому що всі установчі драйвери будуть знайдені заздалегідь.
 • Завантажити з нашого сайта та встановити програму GBS.Market на ОС Windows.
 • Призначити та зібрати персонал, який буде згодом працювати з програмою або мати до неї доступ.

Перший запуск GBS.Market здійснюється таким чином:

 • Встановлюється та фізично під'єднується обладнання до пристрою з програмою.
 • Завантажуються установчі драйвери до того обладнання, перелік якого надано клієнтом.
 • Визначаються права доступу для співробітників.
 • Налаштовується синхронізація режимів «Дім / Офіс» та, наприклад, «Магазин / Склад», якщо є така необхідність.
 • Проводиться конфігурація шаблонів для друку чеків, цінників, етикеток під потребу замовника.
 • Тестується взаємодія всіх компонентів POS-системи.
 • Проводиться навчання персоналу. Залежно від призначених прав доступу кожна група отримує свою частину інформації. Під час навчання технічний фахівець демонструє, як відбувається наповнення бази товарів та формування її структури. Заповнює для прикладу кілька позицій або показує на вже внесених вами товарах, як з ними працювати.
  Ми не заповнюємо повністю всю вашу базу товарів! Ви це робите самостійно вручну або за допомогою сформованого файла EXСEL. Пам'ятайте, що внесення товарів до програми ―це тривалий процес, будьте готові до нього!
 • Співробітники, яких навчають, під час демонстрації можуть (та повинні!) ставити уточнювальні питання технічному фахівцеві, якщо якийсь момент залишився нез'ясованим.

Програма для торгівлі GBS.Market досить проста та зрозуміла, тому запуск POS-системи та навчання персоналу проводиться протягом 1 дня. Навчання проходить більш плідно, якщо ви зможете не тільки завантажити та встановити програму, але й скористатися нашою пропозицією щодо 30-денного безкоштовного тестування з повним доступом до функціоналу. У цьому випадку, як правило, запитання фахівцеві ставлять не до загальних знань програми, а намагаються з'ясувати нюанси та методи вирішення тих чи інших конкретних завдань: ви отримуєте більше інформативне навчання.

Поставити питання до технічної підтримки

Не забувайте заповнювати контакти, щоб у нас була можливість з вами зв'язатися!Натискаючи на кнопку «Надіслати запит», ви даєте згоду на обробку персональних даних